Recenzja Xiaomi Oclean X z wysyła z Polski od Gearbest

Recenzja szczoteczki Oclean X z kolorowym wyświetlaczem od Sebekss  

 

LINK DO SZCZOTECZKI – Tutaj

49.99$ (191zł) z Polski 🇵🇱 (FAST08)
️Kod: GB-HBZOCLEGJ
Dostawa z Polski kurier za darmo
2 lata gwarancji sklepu 🙂

 

Więcej Promocji z Europejskich Magazynów – Tutaj

 

Dla mnie numer jeden🙂

⏩Posiadam tą szczoteczkę od ponad pół roku i bardzo polecam. Używałem wiele szczoteczek i Oclean X jest dla mnie numerem jeden 😃

To obecnie najbardziej bajerancka i zaawansowana technologicznie szczoteczka. Ale warto ją nabyć bez względu, czy ktoś lubi gadżety, czy po prostu chce dobrze umyć zeby. Szczoteczka mocno pomaga wyeliminować błędy w szczotkowaniu.

🔴Paczka
Szczoteczka została kupiona w Gearbest. Pudełko jest eleganckie, podłużne, z grafiką szczoteczki. W środku znajdziemy oprócz szczoteczki:
– ładowarkę, będącą też uchwytem, który można przykleić do ściany
– kabelek do ładowania
– instrukcję chińską i angielską

 

 

🔴Wygląd
Podoba mi się. Jest elegancka. Zrobiona z bardzo dobrego materiału. Dobrze leży w dłoni, nie ślizga się. Jest dużo lżejsza niż Oclean One i SE, troszkę krótsza. Ma też inny kształt przekroju, trochę kwadratowy [One i SE okrągły].
Co wyróżnia szczoteczkę? Przede wszystkim dotykowy kolorowy ekran🙂 Jakby wbudowano Mi banda w szczoteczkę😛 Ciemny ekran na białej szczoteczce wygląda bardzo dobrze. Do tego mamy srebrny przycisk.

🔴Mycie
Szczoteczka ma 40000 drgań na minutę, tak jak SE i kilka innych szczoteczek. Ważniejsze jest to, że daje nam masę możliwości ustawień, dopasowania trybu pod siebie. Trzeba trochę popróbować, żeby ustawić najodpowiedniejszy tryb. Można wybrać jeden z kilku trybów, tez ustawić moc od 0 do 32. Można to zrobić na ekranie lub z poziomu Aplikacji. Ja używam „Standard cleaning”.

🔴Ekran
Ekran, czyli to, do wyróżnia Oclean X jest czytelny, ma dobra rozdzielczość. Na ekranie można ustawiać tryby i parametry mycia, sprawdzać długość mycia, strefy mycia. Pokazuje też godzinę i pore dnia 😛

 

🔴Główny atut Oclean X
Ekran wyróżnia szczoteczkę, ale wg mnie bardzo ważna i użyteczna jest funkcja „blind zones”. Dzięki wbudowanemu żyroskopowi szczoteczka zbiera informacje o tym, które partie zębów mogą wymagać dodatkowego szczotkowania. Pokazuje na ekranie lub aplikacji, jak wyglądało szczotkiwanie, jak rozkładal się czas mycia na poszczególne obszary [lewa góra / lewy dół / prawa góra / prawy dół]. Funkcja ta pokaże, czy nie omijamy pewnych miejsc. Może też wyzwolić nawyk prawidłowego mycia. Moje pierwsze wyniki były różne, zdarzały się obszary pomijane. Jak natomiast myłem zęby w skupieniu i dokładnie wynik był prawie idealny, mycie było świetnie rozłożone na wszystkie obszary. Szczoteczka daje nam też punkty za mycie 🙂

 

🔴Najważniejsze parametry
Do wyboru są 4 tryby mycia [Standard, Sensitive, Strong, Super] i 32 poziomy intensywności szczotkowania. Moc to 40000 drgań na minutę [jak Oclean SE]. Bateria 800mAh powinna starczyć na miesiąc użytkowania [bateria w ONE starcza na 2mce, ale ladowanie raz na 30dni to nie problem]. Ma certyfikat wodoodporności IPX67. Waga 0.09kg, wysokość 24cm. Pasują końcówki od innych Oclean.

🔴Aplikacja
Szczoteczkę można sparowac z telefonem w aplikacji Oclean [na Android i iOS]. To ta sama Apka, która część z Was zna ze szczoteczek ONE czy SE. Dodanie szczoteczki jest bardzo proste. Warto na początku zrobić aktualizacje firmware. Obsługa apki jest przyjema, bo jest ona dość użyteczna. Daje pełny podgląd historii mycia i możliwości wszelakich ustawień.

 

🔴Podsumowanie
Warto😛 Na prawdę warto ją kupić, nie tylko będąc gadżeciażem. Nie tylko ze względu na ekran, ale też smart funkcje, zwłaszcza blind zones, o czym pisałem.
To dla mnie najlepsza szczoteczka na rynku.

Polecam🙂

 

 

Recenzja od sebekss

Sprawdź jego Fanpage na Facebook – Chińskie recenzje – China Reviews