Dron z Chin bez cła i VAT!

Zastanawiasz się nad zakupem drona z Chińskiej strony? Nie wiesz jak zrobić, aby cena była nadal atrakcyjna? Sklepu typu Gearbest i Banggood poradziły sobie z tym problemem, otwierając sporo swoich Magazynów w Europie oraz umieszczając „od czasu do czasu” najpopularniejsze z nich w kuszącej cenie połączonej z szybką dostawa!

Ale co z resztą, która niestety nie trafia do Europy?! Jeśli jesteś ciekawy to powinieneś zacząć czytać dalej… 🙂

Gearbest i Banggood

To dwie najpopularniejsze Chińskie sklepy z elektronika w Polsce jak i na świecie. 

Ale co w nich takiego wyjątkowego?

  • Wysyłka Priority Line (Gearbest) oraz EU Priority Line i Priority Direct Mail (Banggood)
  • Płatność PayPalem

Te dwa punkty powyżej dają nam gwarancje dobrej ceny oraz pełne bezpieczeństwo paczki.

 

 

 

Wysyłka Gearbest i Banggood

Na pytanie dlaczego akurat ten rodzaj wysyłki odpowiadamy, że dzięki nim paczki dotrą do was bez jakichkolwiek opłat Celnych (czyt. Vat i Cło). Są to wysyłki sprawdzone przez niejednego kupującego (również przez nas) dającą gwarancje (99,99%) i  pewność na ominiecie dodatkowych opłat nawet przy takich dużych paczkach jak Drony, Odkurzacze, Telewizory itp. (oczywiście należy pamiętać, że naszym „obowiązkiem” są opłaty celne).

Dlaczego PayPal? 

PayPal to rodzaj płatności dzięki, któremu uzyskamy dodatkową gwarancje „180 dni ochrony kupującego”. To znaczy, że nie musimy wybierać często drogich ubezpieczeń jakie oferuje Gearbest czy Banggood na przesyłki. Wystarczy opłata poprzez ten serwis, a twoja paczka stanie się bezpieczna podczas transportu oraz produkt będzie posiadał dodatkową gwarancje w przypadku  awarii (GB i BG dają rok gwarancji w swoim sklepie na wszystkie produkty)

Warto!

Rożnicę cen w dronach są można powiedzieć ogromne, pomiędzy Polskimi, a Chińskimi Sklepami! Jeśli zastosujesz się do tych dwóch punktów wyżej opisanych przez nas, możesz spać spokojnie i czekać na kuriera, który obudzi Cie z paczką i twoim nowiutkim Dronem prosto z Chin!

 

 

Nasz MJX Bugs 6 z Chin od Banggood! Zdjęcia robione telefonem również z Chin!