11.11 – Zapowiedź Banggood o zbliżających się największych wyprzedażach w Chinach!

GUANGZHOU, Chiny, 20 października 2020 r. / PRNewswire / – Banggood, wiodący międzynarodowy sprzedawca w handlu elektronicznym, oferuje ekskluzywne zniżki dla swoich globalnych użytkowników podczas swojego Globalnego Festiwalu Zakupów dnia 11.11, który odbędzie się od 16:00 (UTC +) 8) od 10 listopada do 16:00 (UTC + 8) 12 listopada. Do zdobycia będą miliony kuponów i rabatów do 70% rabatu na ponad milion produktów we wszystkich kategoriach produktów Banggood.

 

Podczas 11.11 Global Shopping Festival, Banggood uruchomi pierwszą w historii oficjalną listę rekomendacji Banggood. Zalecenia wykorzystują analizę dużych zbiorów danych i zachowania użytkowników 66-milionowej bazy użytkowników Banggood i obejmują dziesiątki wskaźników – takich jak historyczna sprzedaż, recenzje i popularne marki – w celu określenia najlepszych produktów dla klientów.

 

„Banggood oferuje ponad 30 kategorii produktów i ponad milion produktów. Oznacza to, że nasi klienci korzystają z większego wyboru i różnorodności, ale wiemy również, że znalezienie produktu dokładnie odpowiadającego ich potrzebom wymaga więcej czasu i wysiłku. W Banggood, podstawa naszej działalności polega na zapewnieniu naszym klientom jak najlepszych wrażeń z użytkowania. Uważamy, że nasza lista oficjalnych zaleceń uwzględnia różnorodne aspekty, które użytkownicy uwzględniają przy zakupie produktu i upraszcza proces podejmowania decyzji ”- powiedział Qin Peng, szef firmy Banggood Specjalista ds. Doświadczeń użytkowników.

 

Oprócz oferowania wyselekcjonowanego wyboru rekomendacji produktów, 11.11 Global Shopping Festival zapewni również użytkownikom wygodniejsze i bogatsze doświadczenia zakupowe. Banggood oferuje wielojęzyczne wsparcie na swojej stronie internetowej i aplikacji, aby umożliwić kupującym przeglądanie i wyszukiwanie produktów, czytanie recenzji produktów, sprawdzanie koszyka i składanie zamówień w ich ojczystym języku. Po zalogowaniu użytkownicy są proszeni o wybranie kraju lub regionu i preferowanego języka. Preferencje te można w każdej chwili zmienić w ustawieniach konta użytkownika.

 

Banggood będzie również gospodarzem wydarzenia Banggood Live z okazji 11.11 Global Shopping Festival. Od 28 października Banggood ogłosi celebrytów i produkty, które będą prezentowane w transmisji na żywo. Użytkownicy mogą następnie subskrybować różne transmisje w oparciu o ich zainteresowania i preferencje dotyczące produktów, a następnie przesyłać strumieniowo Banggood Live bezpośrednio przez stronę internetową lub aplikację podczas Dnia Singla. Podczas Banggood Live użytkownicy mogą oglądać prezentacje, rozpakowywać filmy i wyświetlać w czasie rzeczywistym wrażenia z produktów bezpośrednio od gospodarza, aby uzyskać dogłębne zrozumienie produktów, którymi są zainteresowani. Widzowie otrzymają również ekskluzywne kupony podczas transmisji, które mogą zostać zrealizowane bezpośrednio na stronie internetowej lub w aplikacji Banggood.

 

Wreszcie, użytkownicy mogą pobrać i zalogować się do aplikacji Banggood, aby otrzymywać ekskluzywne kupony, przeglądać rabaty w czasie rzeczywistym i informacje o produktach oraz łatwo robić zakupy w dowolnym miejscu i czasie.

 

Od 28 października Banggood opublikuje więcej szczegółów na temat 11.11 Global Shopping Festival i ofert, które będą dostępne, a także informacje o wydarzeniach Banggood Live. Wszystkie produkty będą dostępne w najlepszej cenie przez 48 godzin od 16:00 (UTC + 8) 10 listopada do 16:00 (UTC + 8) 12 listopada. Śledź oficjalne konta społecznościowe Banggood, aby uzyskać najnowsze aktualizacje.

 

O Banggood

Założona w 2006 roku firma Banggood jest wiodącą firmą zajmującą się handlem elektronicznym, prowadzącą swoją witrynę internetową www.banggood.com i strony na innych platformach, oferując ponad 66 milionom zarejestrowanych użytkowników ponad 1 000 000 rodzajów produktów, od elektroniki użytkowej po odzież. Banggood ma swoją siedzibę w Guangzhou w Chinach, mieście łańcucha dostaw, o globalnym zasięgu w Ameryce Północnej, Europie, Azji i Pacyfiku, Ameryce Południowej i na Bliskim Wschodzie. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: https://www.banggood.com/aboutBanggood.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *