Odkurzacz pionowy bezprzewodowy BlitzWolf® BW-AR182 od Banggood – Recenzja

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy BlitzWolf® BW-AR182

 

Niskobudżetowy odkurzacz bezprzewodowy BlitzWolf trafił do nas ze sklepu Banggood z szybką dostawa z UK. Porównując odkurzacze w tej kategorii cenowej wypadł najlepiej, a miał być dla nas tylko dopełnieniem w domu do robota sprzątającego Xiaomi Viomi V2 Pro (recenzje znajdziecie TUTAJ), dlatego też nasz wybór padł własnie na niego!

 

Aktualna Promocja!

  • WYSYŁKA Z EUROPY ?????? BlitzWolf BW-AR182 Odkurzacz Pionowy

    75,99 $
    Przejdź

 

Jako, że produkt był wysyłany z UK czekaliśmy na niego dosłownie kilka dni! Banggood wprowadza coraz więcej produktów do Europejskich Magazynów tym samy utrzymując ceny tak samo niskie jak z wysyłka z Chińskich Magazynów!
Zamawiając z Europy nie musimy myśleć nad wysyłkami BezVatowymi, które posiada Banggood! (wiecej na temat wysyłe bez VAT i Cła Tutaj)

Wszystkie Promocje z Europy znajdziesz TUTAJ

 

 

Tak wygląda zestaw, który do nas trafia!

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy BlitzWolf® BW-AR182

Odkurzacz przychodzi bardzo dobrze zapakowany i trafia do nas bez jakichkolwiek uszkodzeń. Złożenie odkurzacza zajmuje dosłownie 1 minutkę! Do złożenia nie potrzebujemy żadnych śrubek lecz wszystko działa na zatrzask i dosłownie po „minutce” możemy zabrać się do odkurzania. 
Warto zapoznać się z parametrami technicznym urządzenia. Siła ssąca odkurzacza podczas pracy w trybie mocniejszym to 9000 Pa (około 25 minut pracy), tryb normalny to 5000 Pa (około 35 minut pracy).
Teoretycznie, niektórym może wydawać się, że jest to mało czasu. Jednak odkurzanie ze względu na brak kabla idzie bardzo sprawnie, a duża robotę przy „małej” sile ssanie (względem dużo droższych odkurzaczy) robi popularna Turboszczotka,  którą często znajdziemy w robotach sprzątających.

Odkurzacz świetnie radzi sobie z włosami, sierścią, kurzem czy piaskiem. Jednak nie zawsze cała sierść czy włosy trafiają do pojemnika z brudem tym samym wplątując się w turboszczotkę, dlatego też w zestawie otrzymujemy specjalny nożyk, który ułatwi nam czyszczenie jej!

 

 

 

Czyszczenie odkurzacza

Pojemniczek na brud posiada wielkość 0,8l a opróżnienie polega na otwarciu dolnej klapki. Polecamy  po każdym sprzątaniu usuwać burd z niego, aby zachować jak najlepsze parametry odkurzania, a raz na jakiś czas wyciągnąć filtr i wypłukać zwykłą woda.

 

Czy polecamy i komu?

W kategorii odkurzacz bezprzewodowy do 300 zł jest naprawdę rewelacyjny. Dostajemy świetne urządzenie w stosunku jakość/cena , który radzi sobie bardzo dobrze z powierzchniami twardymi (typu panele, płytki). Jeśli mamy w domu dużo dywanów, sprzątanie nim może nie być już tak przyjemne (niska moc ssania) i zajmie nam dużo czasu lub wręcz nie poradzi sobie ze wszystkimi zabrudzeniami.

Uważamy, że jeśli większość podłóg w twoim domu to panele lub płytki, a odkurzacz ma stanowić tylko i wyłącznie dopełnienie jest to idealny wybór w tej cenie!

 

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy BlitzWolf® BW-AR182